روش های بازنویسی محتوا + نرم افزار

بازنویسی محتوا article rewriter امروزه یکی از پرطرفدارترین و صد البته ساده‌ترین شیوه های تولید محتوا است. سایت مثنا با استفاده از الگوریتم‌های خاص خود، ابزار بسیار قدرتمندی را برای بازتولید و بازنویسی محتوا طراحی کرده است.

نحوه کار با نرم افزار بازتولید محتوا مثناسئو

کار با نرم افزار بازنویس محتوا بسیار ساده است. کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • متن مورد نظر را در کادر اول وارد کنید
 • روی دکمه “شروع بازنویسی" کلیک کنید!
 • متن بازنویسی شده را از میان گزینه‌های پیشنهادی بردارید

به همین راحتی!

ابزار بازنویسی محتوا

دریافت متن
پردازش
تمام

متن دلخواه را در کادر زیر وارد کنید.

تعداد کلمه: 0 | محدودیت کاراکتر : 3000


استفاده از این ابزار مختص کاربران ویژه سایت است. با عضویت در سایت، می توانید به صورت نا محدود از ابزارهای سئوی مثنا استفاده نمایید.

برای پرداخت هزینه و استفاده از هر کدام از بسته های اشتراک ویژه، پس از ثبت نام اولیه باید دوباره وارد صفحه ثبت نام شوید و اقدام به پرداخت هزینه اشتراک و ثبت نهایی اشتراک مورد نظرتان کنید.

همچنین اگر در فرآیند ثبت نام و فعال سازی اشتراک مشکلی به وجود آمد با شماره 09389449364 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم.


مقایسه با متن اصلی

اهمیت بازنویسی محتوا در تولید محتوای بستر وب

تولید محتوای با کیفیت یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای یک سئوی موفق است. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا مجبورند ساعت‌ها زمان بگذارند تا بتوانند، متنی جدید و غیرتکراری را برای یک سایت آماده کنند. چرا که تکراری بودن متن پست‌ها باعث می‌شود تا گوگل آن صفحه یا حتی کل سایت را جریمه کند. لذا شما چه یک نویسنده‌ی محتوا باشید و چه مدیر سایت یا حتی مقاله‌نویس یک روزنامه مجبورید بخشی از محتوای خود را از سایت‌ها دیگر انتخاب کنید و آن را ویرایش کنید. این کار معمولاً زمان بسیار زیادی می‌گیرد و کاری سخت و طاقت‌فرساست. برای این که بازتولید و بازنویسی محتوا به شکل سریع‌تری اتفاق بیفتد شما می‌توانید از برنامه‌های بازنویس محتوا استفاده کنید. این ابزارها با تغییر در واژه‌ها و بعضاً ساختار محتوا، محتوای جدیدی را به شما پیشنهاد می‌دهند و میزان تغییرات به حدی است که موتورهای جستجو عمدتاً آن را به عنوان یک محتوای جدید تشخیص می‌دهند. یا اینکه درصد تغییرات به حدی است که آن متن مشمول جریمه‌ی گوگل نخواهد شد.

تفاوت ابزار بازنویسی محتوا مثناسئو با سایر ابزارهای مشابه

ابزارهای بازنویسی محتوا عموماً الگوریتم‌های ساده‌ای دارند. این ابزارها معمولاً با جایگزین کردن کلمات مترادف، متن جدید را ایجاد کنند. مشکل اصلی این ابزارها این است که ساختار جمله تغییر نمی‌کند و جایگزین کردن کلمات مترادف نیز باعث می‌شود جمله، معنای نامأنوسی پیدا کند و از کیفیت لازم برخوردار نباشد.

در ابزار بازنویس محتوای مثناسئو، الگوریتم‌ها به گونه‌ای تعریف شده است که ساختار کلی جملات تغییر می‌کند. ضمن اینکه کلمات مترادف نیز به صورت دقیق‌تر و بهینه‌تری انتخاب می‌شود. ابزار بازتولید محتوای مثنا پیشنهادهای متعددی برای بازنویسی ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، متن‌ها بهتر را انتخاب یا حتی آن‌ها را با هم ترکیب کنید. برای تولید یک محتوای باکیفیت پیشنهاد می‌کنیم، متن خود را از مقالات و سایت‌های مختلف انتخاب کنید و آن‌ها را با ابزار بازنویسی تغییر دهید. پس از اعمال تغییرات، دوباره آن‌ها را بازبینی کنید و نتیجه‌ی نهایی را در سایت منتشر کنید. عملیات بازنویسی و تغییر متن‌ها به سرعت انجام می‌گیرد و شما فقط نیاز دارید که این متن‌ها را کمی اصلاح کنید، فیلم‌ها و عکس‌های مناسب تهیه و نهایتاً آن را در سایت خود منتشر کنید. این شیوه خصوصاً برای سایت‌های فروشگاهی که تهیه و تغییر محتوا زمانبر است و تعداد محصولات زیاد است، می‌تواند بسیار راهگشا باشد. می‌توان گفت ساده‌ترین راه ممکن برای بازتولید محتوا استفاده از نرم افزار بازنویسی محتوای مثناسئو است.

قابلیت‌های نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو

نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو بر پایه‌ی هوش مصنوعی منحصر به فردی شکل گرفته است. این نرم افزار بازتولید محتوا به شما کمک می‌کند تا با استفاده از محتوایی که خودتان تولید کرده‌اید یا با استفاده از دیگر محتواهای موجود در سایت‌های مختلف جهان یک محتوای جدید ایجاد نمایید. با این ابزار شما می‌توانید به سرعت متن‌های موجود را تغییر دهید و یا مطالب موجود در سایت را به‌روزرسانی کنید. با توجه به اینکه تغییر و اصلاح متن سایت، یکی از راه‌های بهبود سئوی محتواست، این ابزار می‌تواند سرعت شما را در تغییر و اصلاح محتوا به شدت افزایش دهد. به صورت خلاصه می‌توان قابلیت‌های نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو را به صورت زیر بیان کرد:

 • تغییر و اصلاح متن به صورت دقیق و نیاز به کمترین اصلاح
 • سرعت بسیار بالا برای تغییر و بازتولید محتوای متنی
 • ارائه‌ی متن‌های پیشنهادی متعدد که با خرید اکانت پریمیوم می‌توانید تعداد آن را افزایش بدهید
 • تغییر در ساختار جمله و ایجاد جملات معنادار و مرتبط

چرا نرم افزار بازنویس محتوا مثناسئو ارزان است؟

یکی از دغدغه‌های همیشگی مدیران سایت‌ها و کسب‌وکارها این است که هزینه‌ی زیادی را برای تولید محتوا و سئوی آن هزینه می‌کنند. هزینه‌های سنگین و همچنین زمان زیادی که برای تولید و سئوی محتوای متن انجام می‌شود، باعث شده تا روند ارائه‌ی محصولات و خدمات در بازار کسب و کار با مشکل مواجه شود. ما با هدف رشد کسب و کارهای کوچک و کاهش هزینه‌های بسیار تولید محتوا اقدام به ایجاد نرم افزار بازنویسی متن کردیم. این هدف به حدی برای ما ارزشمند است که تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا هزینه‌ای بر دوش کسب کارها نیوفتد و صاحبان کسب‌وکارها بتوانند با کمترین هزینه، نتیجه‌ی در خور توجهی کسب کنند. با این حال شما می‌توانید درصورت رضایت کار با ابزار بازنویسی محتوا ما را برای ادامه‌ی مسیر و ارتقاء کیفی ابزار کمک کنید. برای این کار می‌توانید از طریق درگاه‌های پیش‌بینی شده ثبت نام، اشتراک دلخواه خود را تهیه نمایید.

بازنویسی محتوا را چگونه انجام دهیم

بازنویسی محتوا به معنای تغییر کلمات در یک مقاله و انتشار مجدد آن نیست. (این یک استراتژی متفاوت است.) هنگام بازنویسی مطالب، شما بایستی ایده‌های کلی را از مقاله‌ی اصلی خود بگیرید و چرخش جدیدی بر روی آنها اعمال کنید. یعنی ساختار کلی محتوا، تیترها، عکس‌ها و برخی از متن‌ها را تغییر دهید، چیزهایی به آن اضافه کنید و اگر لازم می‌دانید جزئیات جدیدی به محتوای خود اضافه کنید. لذا بازنویسی محتوا فقط نباید به کپی پیست کردن مطالب محدود شود. بلکه شما باید تغییرات ریز و درشتی نیز در آن ایجاد کنید. با این حال ابزار بازنویس محتوا به شما کمک می‌کند که این فرایند را تسریع کنید و بتوانید با صرفه‌جویی در زمان، پست‌های بیشتری را تولید کنید یا کیفیت یک پست را بیشتر ارتقاء دهید.

در ادامه چند روش آسان برای انجام این کار آورده شده است.

1. لیست بازتولید محتوا خود را به یک سری از مطالب جداگانه تبدیل کنید.

سعی کنید محتوایی که می‌خواهید تهیه کنید را به چند عنوان ریزتر تقسیم کنید و روی آن‌ها مانور بدهید. این ترفند، مخاطبان را جذب می‌کند و گیرایی اولیه مطلب شما را بالا می‌برد. سعی کنید، عنوان اصلی یک عنوان جالب باشد. به عنوان مثال شما احتمالاً در مجلات دیده‌اید که عنوان یک مقاله مثلاً این شکلی است: «۷ راه موفقیت در کسب و کار اینترنتی». عنوان‌های این‌چنینی مخاطب را بهتر جذب می‌کنند. محتوای خود را به چند عنوان ساده، تقسیم کنید و سپس برای هر یک دنبال متن و محتوا از سایت‌ها، مقالات و مجلات باشید. اینجاست که ابزار بازنویسی محتوا می‌تواند شما را کمک کند و شما بتوانید از محتوای سایرین در قالبی جدید استفاده کنید، تغییراتی ایجاد کنید و یک متن دست اول و جدید را تهیه کنید. سعی کنید با خرد کردن یک موضوع به عناوین جذاب، ایده‌های جدیدی را وارد متن کنید و فرصت‌های جدیدی را برای نوشتن مقالات بعدی فراهم کنید. مثلا اگر می‌خواهید درباره «۷ راه موفقیت در کسب و کار اینترنتی» بنویسید، یک مقاله‌ را به توضیح مختصر این ۷ راه موفقیت اختصاص دهید. و براساس این مقاله، مقالات جداگانه‌ای را برای توضیح کامل‌تر راه‌های موفقیت – هر پست برای توضیح یکی از این ۷ راه – تهیه کنید. با این کار می‌توانید به صورت موردی مطالعات عمیق‌تری بر روی یک موضوع داشته باشید و محتواهای جالبی تهیه کنید. ابزار بازنویسی و بازتولید محتوا هم به شما کمک می‌کند تا تمرکز خود را در تهیه محتوای جذاب بگذارید و با تغییر و اصلاح جملات، به محتوای باارزش‌تری برسید.. 

2. چندین پست مرتبط را بگیرید و آنها را در یک پست خلاصه قرار دهید. آسمان خراش بسازید!

فرض کنید شما یک حسابدار هستید و می‌خواهید برای کار گرفتن کار در فصول شلوغ مالیاتی – مثلاً اواخر بهار و تابستان که زمان ارائه‌ی اظهارنامه‌ی مالیاتی است – برنامه‌ریزی می‌کنید. برای این کار باید در سایت یا وبلاگ خود محتوای مناسبی برای این موضوع آماده کنید. می‌توانید همه‌ی مطالب و مسائل مربوط به حسابداری و حسابرسی را در یک پست تجمیع کنید تا انواع مختلف مشاغل را پوشش دهد. مقالات مرتبط با این حوزه‌ها را از سایت‌های دیگر بگیرید و با تأکید بر نکات کلیدی، یک مقاله‌ی جامع و کاربردی را تهیه کنید. و تحت عنوان یک مقاله جدید منتشر کنید. مثلاً از هر مقاله یک پاراگراف کلیدی را بگیرید. آن پاراگراف را در ابزار بازنویسی محتوا وارد کنید و متن بازنویسی شده را در مقاله خود استفاده کنید. می‌توانید یک عنوان جذاب مثل “نکات برتر در فصل مالیات" یا “آنچه برای کسب و کار در مورد قانون XYZ باید بدانند" را برای مطلبتان در نظر بگیرید و سپس آن را منتشر کنید. (شاید متوجه شده باشید که این رویکرد نکته 1 را روی سر خود می چرخاند).

3. تهیه‌ی کاغذ سفید برای بازتولید و بازنویسی محتوا

فرض کنید که شما یک سایت دارید که به دلیل اشتباهات متعدد سئو، از طرف گوگل جریمه شده‌اید و کل سایت به این خاطر از سرچ گوگل خارج شده است. با زیادتر شدن تجربه، به اشتباهات خود پی برده‌اید و می‌خواهید در یک سایت جدید، خود را احیا کنید. در این وضعیت شما می‌خواهید پرونده‌ی خود را سفید کنید و زندگی جدیدی را آغاز کنید. به این وضعیت اصطلاحاً می‌خواهید سایت، مقاله یا محتوای خود را سفید کنید. اگر این دست آدم‌ها هستید شاید در ابتدا ایده‌ی سفید کردن پست‌های یک وبلاگ یا سایت بزرگ برای شما غیرممکن به نظر برسد – چرا که اطلاعات زیادی هست که باید تغییر بدهید و به نظر می‌رسد ایجاد اصلاح و تغییر در این حجم زیاد خیلی سخت یا غیر ممکن است. شما می‌توانید با کمک ابزار بازنویسی و بازتولید محتوا به یک راهنمای با ارزش یا مقاله سفید تبدیل کنید. برای این کار مطالب مورد نظر خود را مرور کنید. آن‌جاهایی را که لازم می‌بینید وارد ابزار بازنویسی محتوا کنید و به سرعت، محتوا جدید را تحویل بگیرید، محتوا را ویرایش کنید. متن انتقالی را اضافه کنید. مطمئن شوید که به سایر مقالات خود لینک می‌دهید، مقدمه‌ای را بنویسید و اضافه کنید. سپس همه چیز را با هم دسته‌بندی کنید.

اگر می خواهید ظاهری عالی داشته باشید ، یک طراح را استخدام کنید تا یک جلد و یک طرح جلد را تهیه کند. شما می توانید راهنما را با مشتری و چشم انداز به اشتراک بگذارید ، آن را در کتابخانه آنلاین خود قرار دهید یا آن را در پشت فرم ثبت نام قرار دهید و از آن برای ساخت لیست ایمیل خود استفاده کنید. و اگر یک رویداد سخنرانی یا حمایت مالی در آینده دارید ، می توانید کتابهای راهنمای راهنمای خود را به عنوان یادآوری تخصص خود توزیع کنید.

4- یک پست قدیمی را برای مخاطبان جدید تجدید بازنویسی کنید

در مثناسئو، مخاطب هدف ما کسانی هستند که به هر دلیلی نیاز به بازاریابی اینترنتی دارند. در حالی که صنایعی که ما به آنها خدمات می دهیم دارای موضوعات منحصر به فرد زیادی هستند، اما آنها نیز با بسیاری از چالش‌ها روبرو هستند. نگرانی‌های مشترک بین مشتری خود را در نظر بگیرید. اگر مثلاً مقاله ای را برای مشتریان خاص خود تهیه کرده‌اید، می‌توانید مقاله را مجدداً بازنویسی کنید تا در مورد چالش‌های مشابه مشاغل کوچک صحبت کنید. برای ایجاد تغییرات سریع‌تر در متن و محتوا می‌توانید از ابزار بازنویسی محتوا کمک بگیرید و سرعت ایجاد تغییرات و اصلاح مقاله را افزایش دهید. اگر یک خبرنگار یا محتوانویس خبرگزاری‌ها هستید می‌توانید تعداد زیادی از خبرها و گزارشها را با کمک ابزار بازتولید محتوا تغییر دهید و آن را با حداقل انرژی اضافی به انتشار برسانید.

5. ارسال اطلاعات قدیمی با اطلاعات جدید

امروزه همه‌ی مشاغل و کسب و کارها روز به روز در حال تغییر هستند و سرعت تغییر و تحولات بسیار زیاد است. اما این تغییرات به حدی نیست که شما برای ارائه‌ی خدمات یا محصولات خود نیاز داشته باشید که هر روز پست و مطلب جدیدی را منتشر کنید. مثلا موضوعاتی مثل استخدام نیرو در یک شرکت خاص یا شرکت‌های ارائه‌ی دهنده‌ی خدمات حرفه‌ای را در نظر بگیرید. هر چند که مشاغل روز به روز در حال تغییر هستند اما باز هم بسیاری از مشاغل از گذشته ثابت باقی‌مانده‌اند و تغییرات ریز و بعضاً درشتی در آن‌ها ایجاد شده است. شما می‌توانید با انجام یک تحقیق ساده یا مراجعه به سایت‌های مربوطه این تغییر و تحولات را رصد کنید. پس از آگاهی از تغییرات به سراغ پستی که قبلا در این باره نوشته‌اید بروید و آن را اصلاح کنید. می‌توانید تغییرات صورت گرفته در مشاغل را در سایت‌ها پیدا کنید، آن را وارد نرم افزار بازتولید و بازنویسی محتوا کنید و پس از اعمال تغییرات و اندکی اصلاح بر روی متن، آن را در بخشی از پست قبلی قرار دهید و پست را منتشر کنید. ارزش پست‌های قدیمی را دست کم نگیرید، شما با به روزرسانی پست، یک امتیاز ویژه می‌گیرید و گوگل نیز شما را در رنک خود بالا خواهد آورد. پس سعی کنید از محتوایی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را ببرید.

توجه داشته باشید که ممکن است پستی که شما سه سال پیش نوشتید ممکن است هنوز هم مرتبط با موضوعات جدید باشد. پست‌های قدیمی را مرور کنید تا بفهمید که آیا می توانید آنها را با آمار تازه و مطالعات جدید به روز کنید یا نه. حتی با مقایسه شرایط جدید با قدیم یا محصولات جدید با محصولات قدیم، می‌توانید خوانندگان را درگیر خود کنید. و یک پست جذاب و هدفمند بنویسید.

سخن آخر در رابطه با اهمیت بازنویسی محتوا در آینده

تولید محتوای با کیفیت نقش مهمی در استراتژی‌های بازاریابی شرکت‌های خدمات حرفه‌ای آینده ایفا خواهد کرد. قطعاً در آینده نیز صحبت از تولید محتوا بیشتر از حال خواهد شد. سعی کنید از ابزار بازنویسی محتوا به صورت خلاقانه استفاده کنید. سعی کنید ایده‌های جدید را با راهکارهای قدیمی تلفیق کنید تا محتوای جذاب تولید کنید. ابزار بازتولید و بازنویسی محتوا فقط یک ابزار است و قرار نیست به تنهایی برای شما همه کار کند. شما باید سعی کنید با یادگیری چگونگی بازنویسی مطالب بدون آنکه کیفیت را فدا کند، محتواهای جدیدی تولید کنید. این کار نیاز به تجربه دارد و قطعا با ادامه‌ی استفاده از این ابزار، می‌توانید هم خلاقیت خود را افزایش دهید و هم اینکه با انس گرفتن با آن، و به دست آمدن قلق کار با این نرم‌افزار، سرعت تولید محتوا را افزایش دهید. با آرزوی موفقیت شما عزیزان و رونق کسب و کارتان؛ گروه مثنا سئو

منبع: Five Tips to Rewrite Content Without Sacrificing Quality155 نظر
 1. سلام وقت بخیر. سرعت بازنویسی متن به شدت پایین هست و متن های طولانی رو اصلا بازنویسی نمی کنه و باید متن های کوتاه انتخاب بکنیم؟؟
  1. سلام با یه سری بهینه سازی ها تونستیم سرعت رو تا میزان بسیار خوبی بهبود بدیم. لطفا مجدد تست کنید.
 2. سلام چندروزیه بخش بازنویسی برام کندشده یا کلا قطعه لطفا پیگیری کنید
  1. سلام مهدی جان این مشکل به دلیل بالارفتن تعداد درخواست رخ داده بود که با افزایش تعداد سرور ها مشکل برطرف شد. لطفا مجدد بررسی نمایید.
 3. سلام وقت بخیر. سرعت بازنویسی متن به شدت پایین هست و متن های طولانی رو اصلا بازنویسی نمی کنه و باید متن های کوتاه انتخاب بکنیم برای فرایند بازنویسی. لطفا در صورت امکان یک بررسی روی سرورهای خودتون انجام بدین تا مشکل رخ داده برطرف بشه. ممنون.
  1. سلام وحید عزیز. این مشکل برطرف شده. میتونید بازنویسی متن فارسی در چند ثانیه لذت ببرید.
 4. بازنویسی متنی که داره خیلی ضعیفه همون متن اصلی رو با چند تغییر کوچیک بهم داد
  1. سلام مجتبی عزیز در چنین مواقعی با ما تماس بگیرید تا با ریست کردن سرور ها مشکل رو برطرف کنیم.
 5. سلام وقت بخیر. اول اینکه خسته نباشید عرض می کنم به گروه مثنا بابت سایتی که دارین و علی الخصوص ابزار بازنویسی محتوا که خیلی کمک حال من بوده. اشکالی که شاید اخیرا بوجود اومده این هست که متأسفانه کد تخفیفی که برای خرید اشتراک وارد می کنیم، کار نمی کنه و می نویسه "کد نامعتبر". اگر مقدور باشه یک بازبینی یا بررسی انجام بدین خیلی ممنون میشم.
  1. سلام وقت بخیر. وحید جان در حال حاضر این کد تخفیف فقط برای ابزار تولید محتوا فعال هست.
  1. خیلی عذر میخواییم بابت مشکل بوجود اومده. سرور ها ریست شد لطفا چک کنید و در صورت مشکل با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.
 6. سلام من خیلی دنبال یه سایت حرفه ای برای پارافریز متن فارسی گشتم. به جرات میتونم بگم شما تو این زمینه بهترین هستید. این که متن به ده روش بازنویسی میشه و میشه از بین اونا انتخاب کرد فوق العاده هست. خیلی ممنونم از تیم حرفه ای مثناسئو
 7. تو بازنویسی و پارافریز متن فارسی رقیب ندارید. دمتون گرم
 8. سلام. من اشتراک یک ماهه خریدم و شدیدا به ابزار بازنویسی احتیاج دارم. منتظر بازنویسی می مانم ولی کار نمیکنه و صفحه سفید می آید. خیلی عجله دارم چیکار کنم؟
  1. سلام ضمن عذر خواهی از شما محمد عزیز، این مشکل از سمت سرور ارائه دهنده هاست پیش امده بود که برطرف شد. برای جلوگیری از ایرادات این چنینی در تلاشیم تا هاست خود را به سرور های پایدارتری منتقل کنیم.
 9. سلام و احترام اولا قالب نظراتتون به عنوان یه سایت سئویی مشکل داره دوما خیلی ارور دارید در بازتولید اگر قرار باشه این همه ارور داشته باشید و عملا کار انجام نشه یا وقت زیادی بگیره من انتظار بازگشت وجه دارم.
  1. سلام امیر محمدی عزیز، هدف ما جلب رضایت شماست. لطفا در صورتی مشکل پابرجاست با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا وجه پرداختی را به شما بازگردانیم. با تشکر از اعتماد شما.
 10. سلام وقتتون بخیر، ببخشید ابزار بازنویسی محتوا قطع شده؟ من واقعا الان خیلی بهش نیاز دارم و از دیشب ساعت 1 بازنویسی انجام نمیشه
  1. سلام ممنون وقت شما هم بخیر. سرور هامون ریست کردیم و الان بازنویسی در دسترس هست. بابت مشکل به وجود اومده عذر میخواییم.
 11. سلام من اشتراک یک روزه خریدم ولی متنی که وارد می کنم بازنویسی نمیشه و میگه اشتراک شما به پایان رسیده در صورتی که هنوز یک ساعت از خرید من نمیگذره
  1. این مسئله در خرید های نزدیک به ۱۲ شب غالبا رخ میده لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا مشکل رو برطرف کنیم.
 12. با سلام.اشتراک یک روزه خربداری کردم ولی فعال نشده است ،چکار باید کنم؟؟
  1. سلام علی عزیز،‌با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا مسئله رو بر طرف کنیم
 13. من تست کردم و اکانت خریدم. این ابزار عالیه و خیلی هم خوب کار می کنه. ممنون از شما
  1. ممنون که نرم افزار پارافریز مثناسئو رو انتخاب کردید. انشاالله اتفاقات خوب دیگه ای هم در راه هست
 14. سلام وقتتون بخیر اوقتاتتون شاد و دلپذیر سلام من فقط 482 کارکتوروارد میکنم ولی ارور میده
  1. امکانش هست متن تون رو برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم؟
  2. سلام و درود بی پایان ببخشید یه نکته خیلی حساسی که این روزها شاهد هستم و اون هم اینکه نرم افزار به شدت کپی میده لطفا پیگیری بفرمایید مرسی
   1. سلام افشین جان. سرور های بازنویسی محتوا مون رو ریست کردیم مشکل شده لطفا بررسی کنید.
 15. سلام من فقط 1000 کلمه وارد میکنم ولی ارور میده که 5000 کلمه وارد شده باید 2000 تا باشه تازه دو روزه شارژ مجدد کردم ولی ارور میده
  1. سلام مسلم جان امکانش هست متن تون رو برای ما در نظرات ارسال کنید تا بررسی کنیم؟
   1. سلام مسلم عزیزم دقت کنید که تعداد کاراکتر شما ۴۰۰۰ کاراکتر و تعداد کلمات شما ۸۰۲ کلمه هست و این دو با هم متفاوت هستند.
 16. سلام ابزار بازنویسی مشکل دارد یا کلا انجام نمیده و یا اینکه از ده تا مطلبی که بازنویسی میکنه چند تاش انجام نمیشه. لطفا بررسی بفرمایید.
  1. سلام حسین عزیز. به دلیل اینکه سرور های ما در خارج از کشور قرار دارند و همچنین با توجه به وضعیت اینترنت ملی این مشکل به وجود آمده به دنبال راه حلی برای انتقال داده های سرور های خارجی به داخل کشور هستیم. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.
   1. بعد از مدت ها بالاخره یه نرم افزار پارافریز عالی پیدا کردم. دمتون گرم
 17. سلام وقتتون به خیر در بازنویسی کردن متن آیا مفهوم جملات ثابت هستند و کلمات جدید جایگزین می شوند ؟ ممنونم میشم راهنماییم کنید با تشکر
  1. سلام محمد عزیز، در ابزار پارافریز متن فارسی مثناسئو ضمن تغییر کلمات و ساختار جملات مفهوم محتوا تغییری نمیکند. اگر در فرآیند ثبت نام یا خرید اشتراک مشکلی وجود داشت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ممنون از همیاری تون
   1. استاد جان ربات ها واقعا خرابن اصلا بازنویسی نمیکنن فقط دوتا کلمه عوض میکنن لطفا رسیدگی کنید هر چه زودتر
 18. سلام بخشید امکانش هست ک من محتوامو با همون 150 کاراکتری ک اجازه دادین درست کنم یا باید حتما اشتراک بخرم؟ چون سایت شما نسبت به بقیه سایت ها خیلی عالی هستش و ان شاالله حتما اشتراکم تهیه میکنم
  1. سلام فاطیما عزیز، بله موردی نداره، ممنون از همیاری تون
 19. سلام متاسفانه کیفیت خیلی اومده پایین. جمله هایی که بازتولید میشن اصلا شبیه جمله اصلی هم نیستن. از کانال 1 تا 10 هم اینطوریه. لطفا بررسی کنید. قبلا خیلی بهتر بود
  1. مشکلی در سرور ها به وجود اومده بود که بر طرف شد. پیشنهاد میکنیم از ابزار تولید محتوا اتوماتیک ما استفاده کنید قطعا لذت میبرید.
 20. سلام چندروزیه بازنویسی انجام نمیشه و این پیغام میاد. به دلیل مشکلاتی که برای ربات های بازنویسی محتوا مثناسئو پیش آمده هم اکنون این متن در دسترس نیست. در حال بررسی مشکلات هستیم.
 21. سلام سیستم بازنویسی ارور میده لطفا بررسی کنید ممنون
  1. سلام متاسفانه برخی از ربات های بازنویسی متن فارسی مون از کار افتادن به زودی مشکل رو حل میکنیم.متن های ۳و ۶ و ۹ در حال حاضر فعال هستن. ممنون از همیاری تون
   1. لطفا سیستم رو زودتر درست کنید واقعا کار نمی کنه هیچکدومه
   2. استاد ربات های بازنویسی اصلا خوب جمله بندی نمی کنن انگار گیج شدن
   3. ربات ها فعال شدن و انتقال دیتابیس شون به طور کامل انجام شد و کیفیت به حالت قبل برگشت.
   4. ممنونم ازتون عالی شد ربات بازنویسی رو دست ندارید استاد
 22. سلام من دوره یک ماه رو خریدم ولی اصلا فعال نمیشه برام
  1. سلام، با تشکر از انتخاب شما، اکانت شما بررسی شد و مشکلی در استفاده از ابزار وجود نداشت در صورت سوال و نیاز به راهنمایی پیرامون ابزار پارافریز متن مقاله فارسی مثناسئو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ممنون از همیاری تون
  1. سلام در صورت مشکل لطفا با شماره موجود سایت تماس بگیرید
 23. سلام و خسته نباشید من اشتراک یک ماهه خریدم و شدیدا به ابزار بازنویسی احتیاج دارم با رعایت تعداد کارکتر اما دکمه شروع بازنویسی کار نمیکنه و من شدیدا عجله دارم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  1. سلام مریم عزیز. در حال حاضر مشکلی در ابزار پارافریز متن فارسی مثناسئو وجود ندارد. لطفا در صورت مشکل با شماره موچود در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم.
   1. sسلام من اشتراک یک ماهه خریدم و پول از حسابم کم شده . اما دکمه بازنویسی رو که میزنم میگه باید اشتراک بخرید. چکار کنم؟
   2. سلام لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم
 24. سلام بعضی از نرم افزار های مشابه سایت شما هست ک به خوبی کار نمیکنه مثلا من بهش متن میدم ک کار این تلوزیون این است ک..... اون مینوشت برای من شغل این تلوزیون این است ک... درصورتی ک شغل اینجا یک چیزه بی معنیه آیا ربات یا نرم افزار شما همچین خطاهایی در اون رویت میشه یا نه؟ ممنون میشم توضیح کامل بدین راجب این برنامه
  1. سلام سید عزیز، نرم افزار پارافریز متن فارسی ما بر اساس تغییر کلمات کار نمیکنه بلکه بر اساس تغییر ساختار جمله بر اساس مفهوم جمله کار میکنه در نمونه هایی که در سایت قرار دادیم میتونید این موضوع رو بررسی کنید.
  2. ببخشید شما اشتراک رو تهیه کردین ؟ جمله های کوتاه هم میتونه به ۱۰ تا جمله تبدیل کنه ؟ ممنون میشم حتما جوابمو بدین مچکر
 25. سلام من الان اکانت تهیه کردم برای تولید محتوا و تغییر ادبیات متن ولی حتی یک جمله رو هم تغییر نمیده ! جاش چرتو پرت مینویسه و من خیلی الان به این ابزار احتیاج دارم میشه راهنماییم کنید ؟
  1. سلام ممنون وقت شما هم بخیر لطفا متن مورد نظر رو به همراهی یکی متن هایی که پارافیز شده رو برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم و در اسرع وقت پاسخ تون رو بدیم. ممنون از همیاری تون
 26. با سلام و عرض خسته نباشید نرم افزارتون واقعا خیلی خوبه فقط اگه میشد تخفیف خوبی برای خرید یکساله برای ما محققین که واقعا نیاز داریم باشه خیلی عالی می شد تخفیف 50% ندارید؟
  1. سلام مهدی عزیز ممنون از همیاری تون. در حال حاضر این امکان برای ما وجود داره با در اعیاد مبارک همراه باشید تا از تخفیف های فوق العاده ابزار پارافیز مقاله مثناسئو مطلع شوید.
 27. متن نخصصی ترجمه میکنه ؟ مثلا این متن : ترجمه کنید! انتخاب بهترین برند کابل شبکه در میان تنوع زیاد انواع کابل های شبکه موجود در بازار، یکی از دغدغه های کاربران در این حوزه است. کابل شبکه یکی از مهم ترین تجهیزات شبکه است که وظیفه برقراری ارتباط میان دستگاه های شبکه و انتقال داده و اطلاعات میان سایر تجهیزات را برعهده دارد. کابل شبکه نگزنس یکی از باکیفیت ترین کابل های موجود در بازار است. بسیاری از افراد متخصص شبکه در کابل کشی شبکه های بزرگ، از این نوع کابل استفاده می کنند زیرا قدرت انتقال بالایی دارد و دریافت نویز آن کم است.
  1. سلام محمد عزیز متن شما به این متن بازنویسی شده است: انتخاب بهترین مارک کابل شبکه از مجموعه خیره کننده کابل های شبکه موجود در بازار یکی از دغدغه های کاربران در این زمینه است. کابل شبکه یکی از مهمترین دستگاه های شبکه است که وظیفه ارتباط بین دستگاه های شبکه و انتقال اطلاعات و اطلاعات بین سایر دستگاه ها را بر عهده دارد. کابل های شبکه Nexans یکی از با کیفیت ترین کابل های موجود در بازار است. بسیاری از کارشناسان شبکه به دلیل قدرت انتقال بالا و دریافت نویز کم از این نوع کابل در سیم کشی شبکه های بزرگ استفاده می کنند.
  1. سلام محمد عزیز، برای پارافیز متن باید ابتدا متن رو در کارد ابتدایی این ابزار وارد کنید و بعد وارد کردن متن رو دکمه شروع بازنویسی کلیک کنید. تا دم متن پارافیز شده خود را در کمتر از ۲ ثانیه تحویل بگیرید.
  1. چند نکته در مورد ابزار بازنویسی مثناسئو وجود داره که باید رعایت کنید. ۱- برای بازنویسی متن فارسی باید حداکثر ۲۰۰۰۰ کاراکتر که تقریبا معادل 3500 کلمه هست رو وارد کنید. ۲- صبر کنید تا بازنویسی انجام بشه.
 28. سلام . کار نمی کنه .حتی یه جمله هم می نویسم بازنویبسی نمی کنه حروف عجیب و غریب میاره
  1. سلام وحید جان امکانش هست متن تون رو برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم؟
 29. سلام من اکات یک ساله خریدم ولی متاسفانه قادر به بازنویسی نیستم و دکمه بازنویسی کار نمیکنه اصلا
  1. چند نکته در مورد ابزار بازنویسی مثناسئو وجود داره که باید رعایت کنید. ۱- برای بازنویسی متن فارسی باید حداکثر ۲۰۰۰۰ کاراکتر که تقریبا معادل 3500 کلمه هست رو وارد کنید. ۲- صبر کنید تا بازنویسی انجام بشه.
 30. سلام ، کاش پلن مادام العمر یا همون لایف تایم هم ارائه میدادید ، هر چند قیمت بالاتر ولی برا من بیشتر صرفه داره
 31. سلام من ثبت نام کردم ایمیلم رو تغییر دادم اما هیچ پیامی تو ایمیل جدیدم برای کامل کردن ثبت نامم نیومده
  1. عرض ادب و احترام خدمت خانم سلمانی هم اکنون بازنوسی متن مقاله مثنا در دسترس شماست با تشکر از همیاری شما
 32. سلام مدیر سایت از کجا باید فهمید محتوایی که بازنویسی میشه یونیک هست ؟
  1. سلام خانم فتحی همراه همیشگی مجموعه مثنا سایت های زیادی برای این کار وجود داره البته ما هم اراده ایجاد همچین نرم افزاری رو داریم اگه عمری باقی باشه. اگر برای تولید محتوا یونیک از نظر سئو سایت میخوایید، بهترین کار اینه که بخشی از محتوا بازنویسی شده رو در گوگل سرچ کنید. اگر گوگل دقیقا صفحه ای که محتوا رو ازش برداشتید پیدا کرد یعنی بازنویسی خوب نبوده ولی اگر پیدا نکرد یعنی گوگل بین متن بازنویسی شده و متن اصلی تفاوت قائل هست. اگر برای پارافریز پایان نامه استفاده می کنید باید از نرم افزارهای مربوطه برای تشخیص درصد کپی محتوا استفاده کنید.
  2. سلام حقیقت من تازه تو یه شرکت تولید محتوا استخدام شدم و یکسری ریزالت بهم میدن ک ازشون سر در نمیارم و مجبورم تو گوگل راجبشون سرچ کنم و مطلب دربیارم و بیشتر اوقات کپی پیست میکنم میخواستم یه مشورت بگیرم ازتون این نرم افزاری ک شما نوشتین میتونه متن های ک من از گوگل کپی پیست میکنم رو تغییر بده ادبیاتش رو؟ میتونم رو این نرم افزار شما برای کارم حساب باز کنم؟ ریزالت هامم تخصصی نیستن ولی خب خیلی تنبلم و عادت به کپی پیست دارم دوست دارم یه نرم افزار باشه ک متنمو تغییر بده میشه یه مشورت بدین ک این نرم افزار به کارم میاد یا نه؟
   1. سلام رضا عزیز. بله قطعا این ابزار پارافریز متن میتونه یه ابزار بسیار کابردی برای شما باشه و دقیقا با همین هدف ایجاد شده ولی طبیعتا بعد از تغییر متن توسط ابزار باز هم باید یک بررسی بشه ما به خاطر بررسی ساده تر این امکان ده متن متفاوت بازنویسی شده رو برای کاربران فراهم کردیم.
   2. سلام رضا عزیز،‌کار پارافریز محتوا ما دقیقا همین نیاز شما هست و برای نیاز شما طراحی شده.
 33. سلام یکبار بازنویسی محتوا انجام شد ولی برای متن بعدی که میخوام بازنویسی کنم متن بازنویسی نمیاره(خالی) اشتراک یکماهه دارم.
  1. سلام حسین عزیز به تعداد کاراکتر های متن دفت کنید. تعداد کلمات شما برای بازنویسی در هر بار استفاده حدودا باید کمتر از ۴۵۰ کلمه باشد. با تشکر از همیاری شما
 34. کا نمیکنه حتی متنی که فقط صد کاراکتر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی یک مورد هم مشاهده نمیشه
  1. سلام وقت بخیر به دلیل تغییراتی که در الگوریتیم دادیم این اتفاق رخ داده هم اکنون این نرم افزار بازنویسی متن فارسی در دسترس شما قرار دارد. ممنون از همیاری تون
 35. سلام من اکانت سه ماهه خریداری کردم ولی مشکل داره و تغییر متن تو فیلدش نمیاد
  1. سلام آقا نوری عزیز متاسفانه به دلیل مشکلی که از طرف سرور برامون پیش اومده این اتفاق افتاد. ضمن عذرخواهی هم اکنون این مشکل مرتفع شده و میتوانید از این ماشین بازنویس محتوا استفاده کنید. ممنون از همیاری شما.
 36. سلام وقت بخیر من قبلا ثبت نام کردم الان اخطار میزنه با این ایمیل ثبت نام نکردید اشتراک یک ماه دارم من
  1. سلام خانم فتحی ممنون وقت شما هم بخیر این اتفاق به دلیل وقفه بین ثبت نام و خرید بوده که اصلاح شد. لطفا بررسی کنید و نتیجه را در همین کامنت به تیم مثنا اطلاع دهید. در صورت نیاز میتواند با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. با تشکر از همیاری شما
  1. لینک موجود در ایمیل تایید عضویت تون رو باید فعال کنید. این ایمیل در بخش اسپم ایمیل شما وارد میشود. ما براتون به صورت دستی فعال کردیم
 37. درود بر شما. من اشتراک ماهانه ارو خریداری کردم اما زمانیکه متن رو وارد کادر میزارم دکمه ای برای شروع بازنویسی مشاهده نمی کنم و عملا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. میشه لطفا راهنمایی کنید.
  1. سلام خانم امین وقتتون بخیر گاهی به دلیل درخواست های زیاد به سرور ممکن هست ایرادی رخ بده که با تغییر IP قابل برطرف شدن هست.
 38. سلام ببخشید دوره اشتراک ماهانه از رایگان کیفیت بالاتری داره ؟؟؟ چون توی حالت رایگان که به عنوان تست گذاشتین تعداد خیلی کمی از کلمات رو تغییر داده. میخوام بدونم اگه واقعا توی اشتراک ماهانه بازنویسی متن بهتر هستش اشتراک رو تهیه کنم . ولی اگه در حد همین دوره رایگان هست اقدام به خرید نکنم . البته نه اینکه اشتراک رایگان کلا بد باشه . نه اصلا قصد جسارت ندارم . ولی نیاز من رو تامین نمیکنه
  1. سلام. کیفیت محتوای بازنویسی شده بستگی به کیفیت محتوای ورودی شما هم داره. یعنی اگه محتوای ورودی مقدارش زیاد باشه و کیفیت داشته باشه، محتوای خروجی هم بهتر میشه. مهمترین مزیت این ابزار هم تغییر جمله بندی جملات هست که تو ابزارهای مشابه برای زبان فارسی چنین مزیتی وجود نداره. البته کاربرد اصلی این ابزار برای ایجاد سریع متن یونیک و صرفه جویی در زمان هست. شما بازنویسی می کنید و بعد یه زمان خیلی کمی برای ویرایش می گذارید. اما نوشتن یک متن از ابتدا خیلی زمان زیادی می بره. در مورد تفاوت کیفیت اشتراک ها با هم دیگه هم که گفتین فرقی نداره و برای همه یکسان هست.
 39. اگه بخواهیم پول بدیم خوب میریم سفارش تولید محتوا یونیک میدیم دیگه چرا قبلا رایگان بود؟ الان باید اشتراک تهیه کنیم
  1. سلام امیرمهدی عزیز خیلی سئوال عجیبی بود خیلی فکر کردم که چطوری میتونم پاسخ شما دوست عزیز رو بدم. دوره رایگان بودن این ابزار به دلیل مراحل توسعه اون بوده و مبالغ اشتراکی که در ابتدا کار در نظر گرفته شده یک صدم ارزش واقعی اشتراک است. از پرسش شما این به ذهنم رسید که خیلی علاقه ای به سرمایه گذاری در زمان ندارید. مثلا این ابزار با اشتراک ماهانه 100 هزارتومانی یک سرمایه گذاری برای شما محسوب میشود. یعنی این مقدار فقط هزینه یک محتوای یونیک هست.
  2. هزینه تولید 800 کلمه محتوا حدود 100 هزار تومان!!!!! این دوستمون چطور حساب کرده که 100 هزار تومان برای یک ماه و بازنویسی بیشمار کلمه به صرفه نیست و خوب برم به همون تولید محتوا پول بدم؟؟؟ تو روخدا یکم این فرهنگ مجانی طلبی را تغییر بدید!!!!! خودت را بزار جای این دوستان! چرا باید مجانی برای من و شما کار انجام بدن؟؟؟؟؟ اون هم توی مرز و بومی که افزایش روزانه و ساعتانه هزینه ها بیداد میکنه ! پس انصاف داشته باشید و یکم دو دو تا چهارتا کنید بعد انتقاد کنید!!
  1. سلام خانم امدادی لطفا متن هاتون رو کمتر 20000 کاراکتر انتخاب کنید.
 40. آفرین آقای کرمی کارتون عالیه
  1. سلام آقای علوی فر امیدواریم این بازنویسی متن فارسی مورد استفاده همه عزیزانی که میخوان محتوای یونیک در زمان کوتاه ایجاد کنن قرار بگیره تا بتونیم شاهد پیشرفت روزانه وب فارسی در عرصه های جهانی باشیم. با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.
 41. سلام ظاهرا سیستم بازنویسی از کار افتاده لطفا بررسی بفرمایید
  1. سلام ممنون از همیاری تون سیستم بازنویسی متن بررسی شد. موردی نداشت. به محدودیت ها دقت کنید بعلاوه بعضی مواقع به دلیل سنگین شدن بار سرور باز تولید محتوا ممکن هست چند ثانیه بیشتر طول بکشه.
 42. دمتون گرم خیلی کاربردی و مفیده. خیلی هوشمند و دقیق هم هست. عالی خداقوت
  1. سلام داریوش جان ممنون از همیاری تون. بوک مارک فراموش نشه.
 43. واقعا خوب و کمک کننده است. ممنون از شما...
  1. سلام خوشحالیم که مورد رضایت تون بود. پیشنهاد میکنم برای راحتی مراجعات بعدی برای استفاده از ماشین بازنویسی متن فارسی مثناسئو این صفحه رو بوک مارک کیند. همچنین حتما حتما ما رو به دوستان تون معرفی کنید. تا افراد بیشتری از این خدمت تغییر متن فارسی رایگان استفاده کنن.
 44. گرچه اندازه و مقدار حتی الماس توان جبران یک لحظه زحمت شمارا نداره ، از خداوند می خوام همیشه درخشان و سلامت باشید
  1. ممنون از محبت تون خانم بهزادی امیدواریم این ابزار بازنویسی متن فارسی بتونه کمک شایانی به رشد و توسعه وب فارسی بکنه. هدف مجموعه مثنا رشد سئو همگانی با کمترین هزینه هست.
 45. سلام .وقتتون بخیر. ببخشید من هرچی روی دکمه محتوا را بازنویسی کن کلیک می کنم ، چیزی برام بر نمی گردونه ممنون میشم راهنمایی کنید. با انواع بروزر ها هم تست کردم نشد
  1. سلام مجید جان روند بازنویسی محتوا گاهی اوقات تا 30 ثانیه هم طول میکشه لطفا کمی صبر کنید. تا این ابزار بازنویسی متن فارسی کار تغییر محتوا رو انجام بده.
 46. واقعا تشکر میکنم لذت بردیم از این سیستمی که طراحی کردین واقعا خیلی کمکمون کرد
 47. چرا نمیتونیم متن رو بازنویسی کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا درستش کنید سریع تر.
  1. سلام. ممنون که ما رو همراهی میکنید. همونطور که در پیام ها توضیح دادیم این نرم افزار بازنویسی متن فارسی به دلیل تغییر قالب فعلا در دسترس نیست و به زودی اصلاح میشه.
 48. من تازه با این سایت آشنا شدم و متن همین صفحه رو برای تست قرار دادم. به نظرم خیلی خوب بود. میشه با ادغام متن پیشنهادی اول و دوم به یک محتوای خوب رسید. حتی به جرات می تونم بگم می تونید با خیال راحت در سایت اصلی خودتون از این محتواها استفاده کنید.
  1. ممنون آقای صبور بله این نرم افزار هوش مصنوعی قدرتمندی رو در پشت سر داره. امیدواریم این ماشین بازنویسی محتوا بتونه به شما و خیلی های دیگه کمک کنه
  2. منم همین کارو کردم خوبه دمتون گرم ❤
 49. کیفیت مطالب تولیدی خیلی خوبه. ممنون خسته نباشید
  1. ممنون علی جان ان شاالله همه بتونن از این ابزار بازتولید محتوا استفاده کنن.
   1. سلام حالتون خوبه؟خسته نباشید ببخشید نرم افزار بازنویستون کار نمیکنه
   2. سلام آقا مهدی ممنون که اطلاع دادید به دلیل تغییر قالب هست تنظیمات رو در اسرع وقت اعمال میکنیم
   3. ممنون از لطفتون و زحمتایی که برامون کشیدید
 50. سلام از چیزی که تصور میکردم خیلی بهتر بود به دوستان پیشنهاد میکنم، حتما استفاده کنند
  1. ممنون مسعود جان برای ایجاد این نرم افزار زحمت زیادی کشیده شده امید وارم همه بتونن از این نرم افزار استفاده کنن.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این تگ ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>