روش های بازنویسی محتوا + نرم افزار رایگان

بازنویسی محتوا article rewriter امروزه به یکی از پرطرفدار و صد البته ساده ترین شیوه های تولید محتوا تبدیل شده است.

چه شما یک نویسنده محتوا باشید و چه نباشید، برای تولید محتوا پست های با کیفیت وبلاگ ، مقاله ها و سایر موارد برای تهیه یک برنامه بازاریابی با محتوای زیاد، زمان بسیار گرانبها می باشد. اگر خود را در حال تلاش برای تولید مطالب تازه در هر هفته می بینید ، توجه تان را به ما جلب کنید. یک روش اثبات شده برای بدست آوردن نتایج عالی با انجام کار کمتر وجود دارد.

من در مورد تکرار و بازنویسی مطالبی که قبلاً تولید کرده اید صحبت می کنم . این به معنای استفاده از مقالات موجود به عنوان پایه ای برای تولید پاراگراف های با ارزش و جدید است. هر بار که قلم را روی کاغذ می گذارید و شروع به نویسندگی میکند این روش های بازنویسی محتوا میتواند به شما کمک کنند. ساده ترین راه ممکن برای بازتولید محتوا استفاده از نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو است.

نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو

نرم افزار بازنویسی محتوا مثناسئو بر پایه هوش مصنوعی منحصر به فردی در جهان شکل گرفته است. این نرم افزار بازتولید محتوا به شما کمک میکند تا با استفاده از محتوا تولید شده توسط خودتان یا با استفاده از دیگر محتوا های موجود در سایت های مختلف جهان یک محتوا جدید ایجاد نمایید.

نحوه کار با نرم افزار بازتولید محتوا مثناسئو

کار با این نرم افزار بازنویس محتوا بسیار ساده است. کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • متن مورد نظر را در کادر اول قرار دهید
 • روی دکمه “محتوا را بازنویسی کن" کلیک کنید!
 • متن بازنویسی شده را بردارید

درست به همین راحتی!

پس از انجام عملیات بازتولید متن شما میتوانید به راحتی متن تازه خود را کپی کنید و در وبلاگ ها یا وبسایت های خود قرار دهید.

ابزار بازنویسی محتوا

دریافت متن
پردازش
تمام

متن دلخواه را در کادر زیر وارد کنید.

تعداد کلمه: ۰ | محدودیت کاراکتر : ۳۰۰۰


مقایسه با متن اصلی

چرا نرم افزار بازنویس محتوا مثناسئو رایگان است؟

ما با هدف رشد کسب و کار های کوچک و هزینه های بسیار تولید محتوا اقدام به ایجاد این نرم افزار بازنویس متن کردیم. این هدف به حدی برای ما ارزشمند است که تلاش رو کار بسته ایم تا هزینه بر دوش کسب کار ها نیوفتد. با این حال شما میتوانید ما با استفاده از سامانه پرداخت دلخواه ما را ادامه مسیر مان یاری کنید.

بازنویسی محتوا را چگونه انجام دهیم

بازنویسی محتوا به معنای تغییر کلمات در یک مقاله و انتشار مجدد آن نیست. (این یک استراتژی متفاوت است .) هنگام بازنویسی مطالب ، می خواهید ایده های اصلی را از مقاله اصلی خود بگیرید و چرخش جدیدی بر روی آنها اعمال کنید.

در ادامه چند روش آسان برای انجام این کار آورده شده است.

۱٫ لیست بازتولید محتوا خود را به یک سری از مطالب جداگانه تبدیل کنید.

عناوینی با اعداد برای خوانندگان جذاب هستند، به همین دلیل هر جلد مجله مد دارای ۲-۳ عنوان است که شامل یک شماره است. شما ممکن است خودتان مقاله هایی مانند اینها را نوشته باشید: “۷ راه برای …" یا “۷ دلیل برای سرمایه گذاری …" اگر چنین است ، شما پایه هفت مقاله جدید را ایجاد کرده اید. هر نکته را در لیست خود بگیرید و آن را به یک مقاله اختصاصی تبدیل کنید. این به شما فرصتی می دهد تا ایده های خود را بکار بگیرید و گسترش دهید و دانش عمیق خود را از این موضوع نشان دهید. برای اثبات بیشتر بودن اطلاعات پیش زمینه یا مطالعات موردی را در نظر بگیرید.

۲٫ چندین پست مرتبط را بگیرید و آنها را در یک پست خلاصه قرار دهید. آسمان خراش بسازید!

شاید شما یک حسابدار باشید که چندین پست وبلاگ در مورد روش های آماده سازی برای فصل شلوغ مالیاتی نوشته است. یا شما وکیلی هستید که در مورد تحولات در حال تحول یک مسئله مهم قانونی وبلاگ نویسی کرده اید. از هر مقاله به نکات کلیدی توجه کنید ، هر یک را در پاراگراف خلاصه کنید و کلیه مقاله جدید مانند “نکات برتر در فصل مالیات" یا “آنچه برای کسب و کار در مورد قانون XYZ باید بدانند" منتشر کنید. (شاید متوجه شده باشید که این رویکرد نکته ۱ را روی سر خود می چرخاند.)

۳٫ تهیه کاغذ سفید برای بازتولید محتوا

شاید ایده سفید کردن پست وبلاگ به یک پاراگراف واحد غیرممکن به نظر برسد – اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با آن وجود دارد. اگر اینگونه است ، چندین پست وبلاگ مرتبط را به یک راهنمای با ارزش یا مقاله سفید تبدیل کنید. مطالب مورد نظر خود را مرور و ویرایش کنید ، متن انتقالی را اضافه کنید تا اطمینان حاصل شود که مقالات به هم می پیوندند و مقدمه ای را می نویسند. سپس همه چیز را با هم بسته بندی کنید.

اگر می خواهید ظاهری عالی داشته باشید ، یک طراح را استخدام کنید تا یک جلد و یک طرح جلا را تهیه کند. شما می توانید راهنما را با مشتری و چشم انداز به اشتراک بگذارید ، آن را در کتابخانه آنلاین خود قرار دهید یا آن را در پشت فرم ثبت نام قرار دهید و از آن برای ساخت لیست ایمیل خود استفاده کنید. و اگر یک رویداد سخنرانی یا حمایت مالی در آینده دارید ، می توانید کتابهای راهنمای راهنمای خود را به عنوان یادآوری تخصص خود توزیع کنید.

۴- یک پست قدیمی را برای مخاطبان جدید تجدید بازنویسی کنید

در مثناسئو، مخاطب هدف ما کسانی هستند که به هر دلیلی نیاز به بازاریابی اینترنتی دارند. در حالی که صنایعی که ما به آنها خدمات می دهیم دارای موضوعات منحصر به فرد زیادی هستند ، اما آنها نیز با بسیاری از چالش ها روبرو هستند. نگرانی های مشترک بین مشتری خود را در نظر بگیرید. اگر مثلاً مقاله ای را برای مشتریان غیرانتفاعی خود تهیه کرده اید ، می توانید مقاله را مجدداً بازنویسی کنید تا در مورد چالش های مشابهی مشاغل کوچک صحبت کنید؟ اگر یک برنامه اطلاع رسانی فعال رسانه ای دارید ، همچنین می توانید طیف گسترده ای از انتشارات را با حداقل تلاش اضافی هدف قرار دهید.

۵٫ ارسال اطلاعات قدیمی با اطلاعات جدید

حتی اگر تغییر و تحولات با سرعت زیادی در دنیای امروز اتفاق بیفتد ، بسیاری از موضوعاتی که شرکتهای خدمات حرفه ای از قبیل توسعه مشاغل و حفظ کارمندان با آن روبرو هستند یکسان است. این بدان معنی است که یک پست وبلاگ که شما سه سال پیش نوشتید ممکن است هنوز هم مرتبط باشد. پست های قدیمی را مرور کنید تا مشخص کنید که آیا می توانید آنها را با آمار تازه و مطالعات جدید مورد به روز کنید تا امروز خوانندگان را درگیر خود کنید.

محتوای کیفی نقش مهمی در استراتژی های بازاریابی شرکت های خدمات حرفه ای برای آینده ایفا می کند. یادگیری چگونگی بازنویسی مطالب بدون آنکه کیفیت را فدا کند ، مهارتی است که فواید آن با تجربه عملی در سال های بسیار محقق خواهد شد.

منبع: Five Tips to Rewrite Content Without Sacrificing Quality25 نظر
 1. سلام از چیزی که تصور میکردم خیلی بهتر بود به دوستان پیشنهاد میکنم، حتما استفاده کنند
  1. ممنون مسعود جان برای ایجاد این نرم افزار زحمت زیادی کشیده شده امید وارم همه بتونن از این نرم افزار استفاده کنن.
 2. کیفیت مطالب تولیدی خیلی خوبه. ممنون خسته نباشید
  1. ممنون علی جان ان شاالله همه بتونن از این ابزار بازتولید محتوا استفاده کنن.
   1. سلام حالتون خوبه؟خسته نباشید ببخشید نرم افزار بازنویستون کار نمیکنه
    1. سلام آقا مهدی ممنون که اطلاع دادید به دلیل تغییر قالب هست تنظیمات رو در اسرع وقت اعمال میکنیم
     1. ممنون از لطفتون و زحمتایی که برامون کشیدید
 3. من تازه با این سایت آشنا شدم و متن همین صفحه رو برای تست قرار دادم. به نظرم خیلی خوب بود. میشه با ادغام متن پیشنهادی اول و دوم به یک محتوای خوب رسید. حتی به جرات می تونم بگم می تونید با خیال راحت در سایت اصلی خودتون از این محتواها استفاده کنید.
  1. ممنون آقای صبور بله این نرم افزار هوش مصنوعی قدرتمندی رو در پشت سر داره. امیدواریم این ماشین بازنویسی محتوا بتونه به شما و خیلی های دیگه کمک کنه
  2. منم همین کارو کردم خوبه دمتون گرم ❤
 4. چرا نمیتونیم متن رو بازنویسی کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا درستش کنید سریع تر.
  1. سلام. ممنون که ما رو همراهی میکنید. همونطور که در پیام ها توضیح دادیم این نرم افزار بازنویسی متن فارسی به دلیل تغییر قالب فعلا در دسترس نیست و به زودی اصلاح میشه.
 5. واقعا تشکر میکنم لذت بردیم از این سیستمی که طراحی کردین واقعا خیلی کمکمون کرد
 6. سلام .وقتتون بخیر. ببخشید من هرچی روی دکمه محتوا را بازنویسی کن کلیک می کنم ، چیزی برام بر نمی گردونه ممنون میشم راهنمایی کنید. با انواع بروزر ها هم تست کردم نشد
  1. سلام مجید جان روند بازنویسی محتوا گاهی اوقات تا 30 ثانیه هم طول میکشه لطفا کمی صبر کنید. تا این ابزار بازنویسی متن فارسی کار تغییر محتوا رو انجام بده.
 7. گرچه اندازه و مقدار حتی الماس توان جبران یک لحظه زحمت شمارا نداره ، از خداوند می خوام همیشه درخشان و سلامت باشید
  1. ممنون از محبت تون خانم بهزادی امیدواریم این ابزار بازنویسی متن فارسی بتونه کمک شایانی به رشد و توسعه وب فارسی بکنه. هدف مجموعه مثنا رشد سئو همگانی با کمترین هزینه هست.
 8. واقعا خوب و کمک کننده است. ممنون از شما...
  1. سلام خوشحالیم که مورد رضایت تون بود. پیشنهاد میکنم برای راحتی مراجعات بعدی برای استفاده از ماشین بازنویسی متن فارسی مثناسئو این صفحه رو بوک مارک کیند. همچنین حتما حتما ما رو به دوستان تون معرفی کنید. تا افراد بیشتری از این خدمت تغییر متن فارسی رایگان استفاده کنن.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این تگ ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>