ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی + نرم افراز رایگان

پیشنهادات کلمات کلیدی یک عامل مهم در موفقیت یا عدم موفقیت یک کمپین بازاریابی اینترنتی موتور جستجو است. بدیهی است ، شما نیاز به پیشنهادات و هدف قرار دادن کلمه کلیدی مناسب دارید. انجام تحقیقات کلمات کلیدی به صورت سنتی به هیچ عنوان کافی نیست. شما نیاز به ایجاد سیستمی دارید که یک جریان مداوم از پیشنهادات کلمات کلیدی را به شما ارائه دهد.

کار با ابزار کلیدواژه مثناسو بسیار آسان است! کلیدواژه خود را در کادر زیر وارد کنید و سپس روی “کلیدواژه یاب" کلید کنید. سپس برای دیدن عبارات کلیدی زیر مجموعه هر عبارد کلید کنید. به همین سادگی!!

ابزار پیشنهاد عبارت کلیدی

دریافت عبارت
پردازش
تمام

عبارت دلخواه را در کادر زیر وارد کنید.


چرا ابزار کلمه کلیدی مثناسئو

ابزار کلمه کلیدی مثناسئو یکی از برترین ابزار های عبارات کلیدی ایرانی است. این نرم افزار عبارت کلیدی به شما کمک میکند تا استراتژی عبارات کلیدی خود را بچینید. این نمودار کلیدواژه های درختی با ایجاد ساختاری در ذهن شما با کلیک بر هر کلیدواژه عمیق و عمیق تر میشود.

تولید محتوا از جمله مهم ترین قسمت های یک سئو موفق است. مهم ترین رکن تولید محتوا موضوع اصلی مطالب است. موضوع اصلی در قالب کلمه کلیدی بیان می شود. واضح است که بررسی کلمات کلیدی سایت د سئو محتوای سایت بسیار حیاتی است. منطقی است که کلمه کلیدی باید در متن زیاد تکرار شود تا مشخص شود که موضوع حول این کلمه است. اما خیلی مهم است که این کلمه زیاد از حد مورد استفاده قرار نگیرد. چرا که در این صورت مطلب تهیه شده به عنوان اسپم شناخته خواهد شد و از ارزش آن کاسته خواهد شد.

از طرفی هم نباید از کلمه ای برای ما خیلی مهم است کم استفاده کرد. چرا که در این صورت به خوبی مشخص نمی شود که تمرکز اصلی مطلب روی چه موضوعی است. با استفاده از ابزار بررسی کلمات کلیدی سایت شما می توانید این موضوع را به خوبی بررسی کنید و با بررسی کلمه کلیدی مورد نظرتان از کیفیت استفاده از کلمات در صفحات سایتتان آگاه شوید.

یک گام فراتر از انتخاب یک کلمه کلیدی

البته موضوعی که بیان شد ساده ترین راه برای بررسی کلمات کلیدی سایت است. این تکرارها هم اگر فقط برای یک عبارت رخ دهد ممکن است برای کاربر سایت آزار دهنده باشد. به همین دلیل گوگل و سایر موتورهای جستجو عبارات هم معنی یا به اصطلاح سئویی آنlatent semantic indexing)  LSI ( را بررسی می کنند. یعنی شما باید بررسی کنید که آیا از LSI عبارات کلیدی خود نیز در نوشتن مطالب استفاده کرده اید یا خیر. با استفاده از ابزار بررسی کلمات کلیدی مثناسئو می توانید به راحتی صفحات خود را از نظر LSI نیز بررسی کنید و سئو محتوای خود را بهبود دهید.

با استفاده از ابزار بررسی کلمات کلیدی سایت بازدهی سایت را افزایش دهید

همان طور که گفته شد مهم ترین رکن محتوا عبارت کلیدی شماست. باید در انتخاب کلمات کلیدی دقت لازم را داشته باشید. چه بسا شما برای موضوع مورد نظرتان کلمه کلیدی خاصی انتخاب کنید و مطلب را هم خوب سئو کنید، اما پست شما اصلا در سرچ گوگل بالا نیاید. یا در سرچ گوگل هم بالا بیاید ولی آن طور که باید بازدهی نداشته باشد و از طریق این پست ورودی چندانی در سایت نداشته باشید. یکی از علل این مشکل این است که شما برای موضوع خود کلمه کلیدی مناسب را انتخاب نکرده اید. بررسی کلمات کلیدی نقش بسیار مهمی در بالا بردن کاربران سایت دارد.

شما با استفاده از ابزار بررسی کلمات کلیدی سایت می توانید به پیشنهادهای دیگر گوگل که برای کلمه کلیدی مورد استفاده وجود دارد، دسترسی داشته باشید و بهترین عبارات کلیدی را انتخاب کنید.

کلمات کلیدی مورد علاقه گوگل را انتخاب کنید

همچنین با استفاده از ابزار تحقیق کلمه کلیدی می توانید به عباراتی که در گوگل بیشتر سرچ می شوند دسترسی پیدا کنید و با به کار بردن آنها در سایت، پست خود را برای کلمات کلیدی بیشتری به طور همزمان سئو کنید. در نتیجه با به کار بردن ابزار بررسی کلمات کلیدی می توانید از یک پست تعداد کاربر بیشتری را به سایت خود بکشانید و جهش بازدید داشته باشید. دقت کنید که این ابزار کلمات کلیدی پر استفاده در گوگل را به شما پیشنهاد می دهد و در نتیجه شما پست خود را برای عباراتی که در گوگل بیشتر سرچ شده اند، سئو کرده اید، و این یعنی همان چیزی که از سئو محتوای سایت انتظار می رود.

ویژگی های یک ابزار عبارات کلیدی ایده آل

داشتن استراتژی کلمات کلیدی که به صورت یکپارچه توسط یک ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی ایجاد شده باشد بسیار ضروری است.

سه مزیت اصلی که هر ابزار کلمه کلیدی باید داشته باشد:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در منابع (نیروی کار، زمان و …)
 • هدف گذاری دقیق تر

در پاراگراف های بعدی ، درباره این مسئله و در مورد چرایی و چگونگی پیاده سازی چنین سیستمی برای پیشنهاد کلمات کلیدی بیشتر بدانید.

چرا پیشنهاد کلمه کلیدی اهمیت دارد

چگونگی افزایش ورودی های جستجو قطعا تاکنون نظر شما را به خود جلب کرده است. این افزایش و کاهش پیشنهادات عبارات کلیدی ، در نهایت به تصمیم گیری می شود.

مزایای استفاده از ابزار پیشنهاد عبارت کلیدی مثناسئو

نرم افزار کلمه کلیدی مثناسئو به شما یک جریان بی پایان از پیشنهادات کلیدی کلیدی بسیار مرتبط برای برای کسب ترافیک بیشتر ارائه می دهد:

 1. پیشنهادات گسترده تر کلمات کلیدی – این ابزار تقریباً به داده های عبارات کلیدی صنعت شما (با بیش از 1 تریلیون جستجو!) دسترسی نامحدودی می دهید ، بنابراین می توانید هر روز فرصت های کلیدی جدید را پیدا کنید . این نرم افزار یک لیست گسترده از کلمات کلیدی و دایره ای رو به رشد مصرف کنندگان بالقوه را در اختیار شما قرار می دهد.
 2. پیشنهادات منحصر به فرد برای کلمات کلیدی.
 3. پیشنهادات مرتبط ، عملی – ابزار کلمه کلیدی ما داده های دقیق تری را ارائه می دهد و کلمات کلیدی عملی تری را شامل می شود.

ابزارها و منابع پیشنهادی کلمه کلیدی مثناسئو

ابزارها و منابع WordStream برای ایجاد کلمات کلیدی برای تلاشهای بازاریابی جستجوی شما شامل موارد زیر است:

 • ابزار پیشنهادی برای کلمات کلیدی – ابزار کلمه کلیدی ما هزاران پیشنهاد کلمه کلیدی را ارائه می دهد ، و شما می توانید بیشمار بار در هر روز از آن استفاده کنید ، به صورت کاملا رایگان!
 • درخت کلمات کلیدی – یاد بگیرید که چگونه از درخت عبارات کلیدی استفاده کنید تا با ارزش ترین بخش ها برای کلمات کلیدی خود را پیدا کنید.
 • طبقه بندی کلمات کلیدی – قبلاً لیستی از کلمات کلیدی دارید؟ بیاموزید که چگونه از گروه بندی کلمات کلیدی مؤثر برای مرتب کردن آنها در خوشه های قابل کنترل استفاده کنید.
 • نرم افزار کلیدواژه یاب مثناسئو داده های بیشتری را به عنوان ابزار متوسط ​​به همراه بینش های عملی ارائه می دهد که شما را با مزیتی ملموس نسبت به رقبا در فضای کسب و کارتان آشنا می کند.

ارزش پیشنهادات کلمات کلیدی مثناسئو

چرا این عملکرد ارزشمند است؟ قابلیتهای پیشنهادی کلمه کلیدی مثناسئو به سه روش بسیار مهم در تقویت فعالیتهای بازاریابی جستجو کمک می کند:

 • ترافیک بیشتر و واجد شرایط تر – شما می توانید به معنای واقعی کلمه میلیون ها کلمه کلیدی را با این ابزار مناسب جمع آوری کنید. بسیاری از این اصطلاحات کلمات کلیدی منحصر به فرد طولانی هستند. علاوه بر این که کلمات کلیدی بلند ، بیشترین ترافیک را تشکیل می دهند ، این اصطلاحات جستجوی کاملاً خاص هستند و سطح بالاتری از هدف جستجوگر را نشان می دهند.
 • کلیک های کم هزینه تر – پیشنهادات کلمات کلیدی طولانی نسبت به دیگر عبارات پرطرفدار بسیار ارزان قیمت هستند. بنابراین می توانید ترافیک زیادی ایجاد کنید و با هزینه بسیار کمتری پیش بروید.
 • کلمه کلیدی گسترده تر – شما پیشنهادات کلیدی جدیدی را بر اساس داده های واقعی کاربر ارائه می کنید که روزانه به شما ارائه می شود.

در ادامه مزیت بسیار قدرتمندی که توسط قابلیتهای پیشنهادی برای نرم افزار کلمات کلیدی مثناسئو ارائه شده است:

شما می توانید با اضافه کردن کلید واژه های جدید (که سپس سایر کلمات کلیدی مرتبط ، جدید را معرفی می کنید) دسترسی خود را به طور مداوم گسترش دهید.

ابزار پیشنهادی رایگان کلیدواژه مثناسئو

بهترین ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی خواهد شد:

 • درخت کلدواژه خود را بسازید : کلمه مورد نظر را وارد کنید و یک لیست دائما در حال رشد از کلمات کلیدی اختصاصی را حفظ کنید.
 • هزینه های خود را پایین بیاورید : کلیک های ارزان قیمت را پیدا کنید و برای آنها کمترین هزینه را بپردازید.
 • افزایش و بهبود ترافیک خود : ایجاد یک جریان مداوم در حال افزایش از ترافیک ، و کلیک با هدف خاص که در چرخه خرید دیر است برای بهینه سازی نرخ تبدیل پیدا کنید .
 • عبارات کلیدی جدید را کشف کنید : به جای افزایش پیشنهادات در کلمات کلیدی که تبدیل می شوند ، کلمات کلیدی جدید را با قیمت های پایین تر پیدا کنید .

برای استفاده از پیشنهادات کلمات کلیدی قابل اجرا که امروز توسط مثناسئو ارائه شده است ، ابزار عبارات کلیدی ما را در حال حاضر بصورت رایگان تست کنید!

2 نظر
  1. سلام ضمن عذر خواهی از شما محمد عزیز، این مشکل از سمت سرور ارائه دهنده هاست پیش امده بود که برطرف شد. برای جلوگیری از ایرادات این چنینی در تلاشیم تا هاست خود را به سرور های پایدارتری منتقل کنیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این تگ ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>