دوره آموزش سئو سایت حضوری و آنلاین

وب‌سایت “مثناسئو" دوره‌های آموزشی در زمینه بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را با حضور اساتید برجسته کشور در سطوح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، تحت نظر دکتر محمد کرمی، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند چگونه وب‌سایت خود را در صفحات اول گوگل قرار دهند و آن را با استفاده از کلیدواژه‌های مورد نظر به رتبه اول سرچ‌های گوگل برسانند.

در جهان امروز که اکثر کسب و کارها، محصولات و خدمات خود را از طریق اینترنت عرضه می‌کنند، رقابت برای به دست آوردن رتبه‌های برتر در گوگل بسیار حیاتی است. بهینه‌سازی کلیدواژه‌ها به‌عنوان جزء اصلی فعالیت‌های سئو شناخته می‌شود. سئو به معنای بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است، به این معنا که شما وب‌سایت و محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کنید. این مهارت یکی از ضروری‌ترین و مفیدترین مهارت‌ها برای فعالیت در فضای وب است که توسط وب‌سایت‌های معتبر به‌عنوان ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین مهارت برای فعالیت در این حوزه معرفی شده است. با بهره‌گیری از SEO، می‌توانید محصولات و خدمات خود را معرفی، فروش و درآمدزایی کنید.

SEO مجموعه‌ای از مهارت‌ها و تکنیک‌هاست که می‌توانید به‌راحتی و اصولی آن را یاد بگیرید. با این حال، برای تسلط به سئو، نیاز است تا وقت، تجربه و شناخت کافی را به خرج دهید و با تغییرات و نکات جدید آن آشنا شوید. بنابراین، آموزش سئو تنها یک گام کوچک در مسیر تسلط بر آن است و گام اصلی‌تر، کسب تجربه و به‌روزرسانی با آخرین تغییرات در الگوریتم‌های موتورهای جستجو می‌باشد. به همین دلیل، اگر می‌خواهید کسب و کار خود را به خوبی رشد دهید، باید خودتان SEO را یاد بگیرید یا آن را به تیم‌های حرفه‌ای بسپارید و با پرداخت هزینه‌های لازم، آنان را مامور به بهبود رتبه وب‌سایتتان در موتورهای جستجو نمایید.

آشنایی با سرفصل‌های دوره آموزش سئو سایت

فرآیند آموزش بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) معمولاً زمان‌بر است. سرفصل‌های آموزش سئو بسیار پیچیده و دشوار نیستند و معمولاً می‌توانید در چند جلسه با مدت زمان ۲-۳ ساعتی مباحث آموزشی را فرا بگیرید. با این حال، باید به این نکته توجه داشته باشید که دقت در اجرای نکات و اصول SEO و همچنین تکمیل اطلاعات خود از طریق جستجو در سایت‌ها یا مشاوره از کارشناسان سئو، مراحل دیگری از فرآیند آموزش سئو هستند. می‌توانید با مراجعه به سایت‌های آموزش سئو، مقالات مربوط به این حوزه را مطالعه کرده و آموزش‌های رایگان را دریافت کنید. اما باید توجه داشت که این مقالات معمولاً به اندازه کافی کامل نیستند و شما نمی‌توانید همه اطلاعات را یکجا دریافت کنید. همچنین بسیاری از نکات حیاتی به شما آموزش داده نمی‌شود و آموزش‌ها به صورت کاربردی و در قالب پروژه ارائه نمی‌شوند.

سرفصل‌های کلی دوره آموزش سئو

به طور کلی سرفصل‌های دوره آموزش سئو را می‌توان به سه یا چهار بخش کلی تقسیم کرد. هر یک از این بخش‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و صِرف تمرکز بر یک یا دو مورد از این تکنیک‌های سئو نمی‌تواند به موفقیت شما در سئو و بالا آمدن در جستجوی گوگل کمک کند. این سرفصل‌ها عبارتند از:

 • سئو محتوا
 • بهینه سازی قالب
 • بک لینک
 • آنالیز سایت

بخش اول دوره آموزش سئو: دوره آموزش سئو محتوا

اولین و تأثیرگذارترین بخش در دوره آموزش سئو، بحث آموزش سئو محتواست. سئو محتوا از این جهت اهمیت دارد که گوگل بفهمد موضوع صفحات و سایت شما چیست. مهم‌ترین گام در ایجاد هر سایت، تعیین استراتژی برای تولید محتواست. در واقع با ارائه‌ی محتواست که مشتری و حتی گوگل متوجه می‌شود که موضوع کار، خدمات و محصولات شما چیست. بنابراین تعیین موضوعات سایت، عنوان پست‌ها و شناخت رفتار کاربران اینترنت و شناسایی کلیدواژه‌های مورد نظر آن‌ها و برنامه‌ریزی برای تمرکز بر هر یک از این موارد کلیت محتوای شما را شکل می‌دهد. در گام بعد باید محتوای مربوطه را سئو کنید. همه‌ی این موارد در دوره آموزش سئو، بررسی و آموزش داده خواهد شد. برای درک بهتر موضوع بد نیست یک مثال بزنیم.

سایت را مانند یک کتاب در نظر بگیرید. خود کتاب یک عنوان و موضوع خاص دارد. وقتی که فهرست را باز می‌کنید، مجموعه‌ای از موضوعات و تیترها و سرفصل‌ها به شما معرفی می‌شود. هر فصل یک عنوان دارد و هر کدام از این عنوان‌ها به یک موضوع خاص پرداخته است. سایت‌ها هم همین شکل باید باشند. یک موضوع کلی داشته باشند. هر کدام از پست‌ها یک موضوع خاص را پوشش دهند و با دسته‌بندی آن‌ها فصل‌های سایت شکل بگیرند. اگر شما به این اصل توجه داشته باشید، ساختار مناسبی بین بخش‌های مختلف سایت به وجود خواهید آورد و با ایجاد ارتباط میان هر کدام از فصل‌ها، انسجام و پیوستگی بیشتری به وجود خواهید آورد.

سرفصل‌های مورد نظر در دوره آموزش سئو محتوا

همان طور که گفته شد، برای رشد چشمگیر در گوگل باید استراتژی تولید محتوا داشته باشید. موضوعات مهم باید شناسایی شود. بهترین عنوان‌ها مشخص شوند و ارتباط میان آن‌ها به خوبی برقرار شود. با این کار هم شما تکلیف خودتان را بهتر مشخص می‌کنید و هم می‌توانید با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسب، محتوای سایت را تولید کنید. آن موقع است که می‌توانید شاهد رشد حیرت انگیز سایتتان باشید. برای این منظور ما آموزش های جامعی برای سئو محتوا به شما ارائه میدهیم. سرفصل های دوره آموزش سئو محتوا به شرح زیر است.

 • آموزش تدوین استراتژی بازاریابی و تولید محتوا
 • تحقیق کلمات کلیدی و یافتن کلیدواژه مناسب
 • آموزش شرایط لازم برای محتوا
 • آموزش نحوه ویرایش مناسب محتوا برای بهبود آن در نتایج جستجو گوگل
 • آموزش انواع متا تگ ها و به کارگیری آنها در محتوا سایت
 • آموزش سئو سایت های خبری و محتوایی
 • آموزش سئو مصاحبه های حرفه ای (چگونه سوال بپرسیم که پاسخ دریافتی سئو شده باشد)
 • آموزش نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

نکته‌ی بسیار مهم در خصوص تولید محتوا: البته یک محتوای سئو شده حتی اگر در رنک یک گوگل قرار بگیرد به تنهایی نمیتواند منجر به کسب درآمد شود. برای اینکه در رنک یک گوگل بمانید لازم است محتوای شما کاربر پسند باشد. لذا استاد محمد کرمی در این دوره آموزشی به صورت مفصل به آموزش تولید محتوا و انواع روش‌های تولید محتوای جذاب و کاربردی نیز میپردازد.

بخش دوم دوره آموزش سئو: دوره آموزش بهینه سازی قالب سایت:

بخش دوم دوره آموزش سئو به بحث بهینه‌سازی قالب سایت و افزایش سرعت آن باز می‌گردد. یکی از شعارهای اصلی گوگل سرعت بالا در جستجوست. سرعت برای گوگل اهمیت ویژه‌ای دارد و سایت‌هایی که سرعت پایینی دارند یا خیلی دیر لود می‌شوند را جریمه می‌کند. (یعنی رتبه سایت را سرچ گوگل پایین می‌برد). یکی از عوامل موثر در بهبود جایگاه در گوگل سرعت سایت و بهینه کردن قالب سایت برای خزنده های گوگل و افزایش رضایتمندی کاربران سایت است. هر چه سرعت سایت بیشتر و حجم آن کمتر باشد گوگل سایت شما را به کاربران بیشتری نمایش می‌دهد. برای بهینه‌سازی قالب سایت نیاز به آشنایی با مبانی کدنویسی است. اما قبل از آن باید از وضعیت قالب سایت و ایرادات و اشکالات آن مطلع شوید. بدین منظور اولاً باید قالب سایت را تحلیل کنید. سپس با اطلاع از وضعیت سایت، آن را برای اصلاح و بهینه کنید.

بدین منظور در بخش دوم دوره آموزش سئو به شما آموزش دهیم که چگونه سایت خود را بهینه سازی کنید. و گام‌های موثری برای بهبود سئو سایت بردارید. عناوین اصلی دوره آموزش بهینه سازی قالب سایت عبارتند از:

 • تحلیل قالب سایت (مطابق با سایت‌های GTmetrix و Google Page Speed)
 • اعمال تغییرات لازم جهت بالابردن سرعت سایت (بررسی قالب سایت و افزونه‌ها)
 • افزایش امتیاز بهینه بودن سایت
 • بهینه سازی سایت برای نمایش در موبایل و دسکتاپ

دوره آموزش آنالیز سایت:

ابزار های آنالیز سایت عامل مهم و موثر بعدی در افزایش بازدید سایت است. استفاده از ابزار های آنالیز سایت و بهرمندی از آنان برای تدوین استراتژی و بهبود شرایط سایت مسئله ای است که در دوره آموزشی سئو به آن پرداخته نمیشود. به عنوان مثال با تحقیق در مورد کلمات کلیدی پر بازدید، استراتژی های تولید محتوا دستخوش تغییر قرار میگیرند و در مدت زمان کوتاهی سبب بهبود رتبه بندی گوگل برای کسب و کار شما می شوند. در این راستا تمام موارد زیر به شما آموزش داده میشود.

 • آموزش گوگل آنالیتیکس
 • آموزش گوگل وبمستر
 • آموزش سرچ کنسول

این ابزار های سئو به شما برای تحلیل شرایط سایت و افزایش اعتبار سایت در گوگل کمک شایانی میکنند. در این بخش یاد میگیرید که چگونه فقط از ابزار های ساده میتوانید از برترین رقبا خود در رتبه بندی جلو بزنید.

دوره آموزش بک لینک و لینک سازی حرفه ای

بک لینک به لینک های سایت شما که در سایت های دیگر قرار میگیرد، گفته میشود و وظیفه انتقال اعتبار سایت های دیگر به شما را بر عهده دارد. بک لینک مهمترین عامل خارجی در سئو سایت است که گوگل از آن برای تعیین اعتبار سایت استفاده می کنند. این کار به حدی مهم است که حتی با رعایت همه موارد قبلی و عدم رعایت این مباحث مهم بک لینک، سایت ها به ندرت در نتایج برتر صفحه اول گوگل نمایش داده میشوند. از این رو خدمات ما آماده ارائه خدمات زیر به شما عزیزان هستیم:

آموزش مفاهیم پایه بک لینک گذاری

 • معرفی انواع بک لینک و آموزش نحوه بک لینک گذاری صحیح
 • تحلیل ارزش سایت و اتخاذ استراتژی صحیح بک لینک گذاری برای بالا بردن ارزش سایت
 • آموزش نحوه یافتن سایت ها برای بک لینک و ایجاد شبکه های خصوصی وبلاگ یا سایت «PBN»
 • برندینگ در گوگل با استفاده از «linklessmention»

توسعه کسب و کار های آنلاین با دوره آموزش سئو:

همچنین برای توسعه کسب و کار شما ما مورد زیر برای شما اجرا میکنیم

 • مدیریت سئو سایت
 • تربیت مدیر سایت حرفه ای
 • فروش رپورتاژ آگهی و کسب درآمد هنگفت از تبلیغات
 • تهاتر و تبادل رپورتاژ آگهی با دیگر سایت ها و تسریع فرآیند ارتقای سایت
 • و…

تهاتر با دوره آموزش سئو  مثناسئو:

سرمایه کافی برای شرکت در دوره آموزشی مثناسئو را ندارید؟ فدای سرتان! شیوه همکاری ما میتواند یک یا چند حالت از موارد زیر باشد:

  1. دریافت امتیاز فروش رپورتاژ آگهی در سایت شما!
  2. شرکت در توسعه pbn مثناسئو!!!
  3. گذاراندن دوره کارآموزی در مثناسئو!
  4. رشد کسب و کار و شراکت در سود مازاد کنونی شما! به این صورت که با توجه میانگین درآمد ماهانه یک سال گذشته درآمد ماهیانه تخمین زده می شود و پس از اجرای آموزش ها و توسعه کسب و کار شما و افزایش درآمد، ما در میزان افزایش درآمد سایت شما شریک خواهیم شد.(با این کار شما)
  5. همکاری در فروش خدمات

مزایا شرکت در دوره آموزش سئو حرفه ای حضوری خصوصی و آنلاین مثناسئو

شما با شرکت در دوره آموزش سئو حضوری و آنلاین مثناسئو ضمن کسب آموزش سئو حرفه ای پکیج 3 عددی رپورتاژ دانشگاهی به ارزشی معادل 1,500,000 تومان در سایت های دیگری به فروش میرسد را رایگان دریافت مینمایید.

هزینه شرکت در دوره حضوری سئو

قیمت دوره آموزش سئو خصوصی و گروهی یکی از موارد مهمی است که در استراتژی کسب وکار های انلاین بسیار مهم است. تصورش را بکنید با هزینه بسیار کمی میتوانید در زمان خود سرمایه گذاری کنید را بخرید. زمانی که باید صرف تجربه، مطالعه، تجزیه و تحلیل و از همه تر آزمون و خطا بروی سایت خود که گاها منجر به پنالتی شدن سایت شما توسط الگوریتم های مختلف گوگل میشود صرفه جویی کنید.

هزینه شرکت دوره های حضوری و آنلاین سئو

دوره های آموزشی آنلاین و حضوری مثناسئو در تیم های 4 و 2 نفره برگزار میشود که هزینه های آن بسیار پایین است.

 • دوره آموزش حضوری 4 نفره : نفری 2,500,000 تومان
 • دوره آموزش حضوری 2 نفره : نفری 3,000,000 تومان
 • دوره آموزش آنلاین 4 نفره : نفری 2,000,000 تومان
 • دوره آموزش آنلاین 2 نفره : نفری 2,500,000 تومان

همچنین دوره خصوصی سئو با هزینه 3,600,000 تومان در ۱۲ ساعت به صورت فشرده نیز برگزار می شود.

محاسبه قیمت دوره خصوصی سئو

از دیگر مزایای این دوره آموزشی تنظیم مباحث دوره با توجه به نیاز دانشجواست. در این شیوه محاسبه هزینه هر ساعت آموزش مبتدی و پیشرفته سئو ۳۰۰ هزارتومان است. مثلا اگر طول آموزش شما ۴ ساعت باشد، قیمت دوره سئو 1,200,000 تومان برآورد می شود. برای اشنایی بیشتر با قیمت دوره خصوصی سئو مثناسئو می توانید از جدول محاسبه زیر استفاده نمایید.

آموزش آنالیز سایت (حدودا ۳ ساعت)
آموزش سئو محتوا (حدودا ۵ ساعت)
آموزش بک لینک و لینک سازی حرفه ای (حدودا ۴ ساعت)
محاسبه هزینه دوره:

سوالات متداول دوره آموزشی مثناسئو

قبل از شرکت در دوره حضوری سئو چکار باید کرد؟

قبل از شرکت در یک دوره آموزشی سئو حتما مطالعه داشته باشید تا بتوانید بهره بیشتری از مباحثی که در این دوره ها مطرح میشود، ببرید. همچنین باید شوق بالایی به یادگیری سئو داشته باشید تا با تمام تمرکز و از جان دل مباحث را فرا بگیرید.

کلاس فشرده سئو هم برگزار میکنید؟

بله، یکی از مزایای دوره های آموزشی مثناسئو همین مسئله دوره های فشرده است که به صورت 3 جلسه چهار ساعته برگزار میشود.

آیا بعد از دوره ما را رها خواهید کرد؟

یکی از افتخارات استاد دکتر محمد کرمی این است که هیچ کدام از دانشجویان خود را تا کنون رها نکرده و نمیکند.

کلاس رفع اشکال سئو هم دارید؟

بله حتما، یکی از کار های که مثناسئو انجام میدهد برگزاری کلاس های رفع اشکال سئو است. که مخاطبان زیادی دارد.

دوره سئو عملی هم برگزار میشود؟

یکی از مزیت های شرکت در این دوره آموزشی دکتر کرمی بر یادگیری عملی سئو تاکید زیادی دارد و تا اطمینان از عملی شدن سئو توسط دانشجویان خود آنها را رها نخواد کرد.

شرایط تخفیف دوره چیست؟

مهم ترین تفاوت این دوره با دیگر دوره های آموزشی سئو این است که دانشجویان میتوانند با گذراندن کارآموزی درتیم حرفه ای مثناسئو علاوه بر آموزش عملی از تخفیف ویژه ای نیز برخوردار شوند.

دوره آموزش سئو آنلاین هم برگزار میکنید؟

بله! به طور قطع! دوره های آنلاین سئو مثناسئو که توسط استاد کرمی برگزار میشود

6 نظر
 1. با سلام من هیچ گونه آشنایی با مبحث سئو ندارم، و حرفه و شغل خاصی هم ندارم. آیا میشه با یادگیری سئو کسب درآمد کرد. ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر
  1. سلام آرش عزیز، به صورت کلی فرايند سئو سایت یک فرآیند زمانبر هست که در صورت مداومت در این مسیر و استفاده از مشاوره سئو میتونید به راحتی در مدت ۶ ماه به درآمد مطلوبی دست پیدا کنید.
  1. سلام امیرمحمد جان. با توجه به شرایط کرونا در حال حاضر امکان برگزاری در دانشگاه صنعتی شریف وجود ندارد و دوره ها به صورت آنلاین برگزار میشود. در صورت تمایل میتوانید ارسال شماره در همین کامنت یا تماس با شماره موجود در سایت از چگونگی برگزاری دوره های سئو مثناسئو مطلع شوید. با تشکر از همیاری شما

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این تگ ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>