رپورتاژ آگهی edu در دامنه های دانشگاهی

امروز رپورتاژ آگهی به یکی از اثر گذارترین بخش های سئو خارجی بیرونی سایت تبدیل شده است. این اثر گذاری دلایل بسیاری دارد که از جمله آن میتواند به دوفالو بودن آن ها اشاره کرد. در این میان رپورتاژ آگهی های دانشگاهی یک از جذاب ترین آنها هستند. برای این منظور مجموعه مثنا اقدام به ارائه خدمات رپورتاژ آگهی در سایت های دانشگاهی با قیمت های استثنایی نموده است.

چرا رپورتاژ دانشگاهی ؟

رپورتاژ دانشگاهی به دلیل اعتبار دامنه یا هم DA بالا سایت های edu و تعداد لینک محدود و منحصر به فرد به یکی از جذاب ترین شیوه های ایجاد بک لینک تبدیل شده است. علت این اعتبار بالای دامنه های edu را میتوان به مجوز های دولتی یا حکومتی لازم برای اخذ این ریشه های دامنه (domain root) مرتبط دانست. همچنین حجم بالای دانشجویانی، اساتید و … که برای انجام کارهای روزانه به این سایت های مراجعه میکنند نیز از نظر گوگل بسیار جذاب است.

تصور کنید!!! یک صفحه edu در یک سایت معبتر که فقط لینک شما در آن درج شده است چه اثری میتواند بر دامین اتوریتی و پیج اتوریتی و شما داشته باشد!

چگونگی خرید رپورتاژ آگهی دانشگاهی

برای خرید رپورتاژ آگهی edu کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. و از اثرات مثبت آن استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از طریق بخش فرشگاه مثناسئو نیز برای خرید رپورتاژ دانشگاهی اقدام کنید.

قیمت رپورتاژ آگهی دانشگاهی

قیمت رپورتاژ آگهی دانشگاهی به دلیل اهمیت محتوا غیرتکراری معادل 200 هزار تومان به ازای هر محتوای یونیک می باشد.در این راستا و با توجه به محدود بودن تعداد رپورتاژ آگهی و همچنین تضمین اثر این نوع رپورتاژ edu محتوا های یونیک در اولویت هستند.با این حال برای برخی افرادی که تمایل به تولید محتوا یونیک ندارند هزینه رپورتاژ آگهی edu کپی و تکراری 250 هزار تومان می باشد.

علت تاکید ما بر یونیک بودن محتوا به دلیل تجارب جالبی است که در این حوزه به دست آورده ایم. چناچنه شما مطالب کپی برای هر رپورتاژ آماده کنید به دلیل ایجاد duplicate content اثر محتوا شما تا حد بسیار زیادی افت می کند.

لیست سایت رپورتاژ آگهی edu

با توجه به رایزنی های انجام شده صرفا 5 سایت درج رپورتاژ دانشگاهی زیر موجود است:

  1. bu.edu
  2. stonybrook.edu
  3. uw.edu
  4. rice.edu
  5. fiu.edu

همان طور که گفته شد هزینه انتشار محتوا سایت شما در هر یک از سایت های دانشگاهی بالا 200 هزارتومان برای محتوا یونیک و 250 هزارتومان برای محتوا تکراری است. در صورت خرید کامل پکیج بالا 10% تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

خرید پکیج رپورتاژ edu

قیمت خرید این پکیج سایت های edu برابر 900 هزار تومان برای مقالات یونیک و 1125 هزار تومان برای مقالات کپی می باشد. به دلیل اهمیت انتشار رپورتاژ آگهی در بازه های زمانی متفاوت ما میتوانیم در زمان های مختلف رپورتاژ های شما را منتشر کنیم. به عنوان مثال میتوانیم رپوژتاژ های دانشگاهی را به صورت روزانه یا هفتگی یا ماهانه منتشر نماییم. این کار باعث طبیعی شدن ایجاد بک لینک برای شماست.

نکات سفارش رپورتاژ آگهی دانشگاهی

  1. 1- در این کار ما هیچ بک لینکی را در کامنت ثبت نمی کنیم.
  2. 2- کلیه Backlink ها به صورت فالو می باشد.
  3. 3-رپورتاژ های آگهی را در چند سایت کپی نکنید. بهتر است برای هر وبلاگ دانشگاهی از رپورتاژ آگهی متفاوتی استفاده کنید.
  4. 4- هر رپورتاژ حداکثر شامل دو عکس با کیفیت و حجم زیر 200 کیلوبایت باشد و اندازه متن آن کمتر از 700 کلمه نباشد. حداکثر تعداد بک لینک داخل متن 3 لینک می باشد. (این امر اختیاری است ولی رعایت آن اثر بسیار مناسبی دارد)

برای مشاوره در زمینه رپورتاژ آگهی edu در دامنه های دانشگاهی

از مشاورین مثناسئواز سراسر کشور

با 09389449364 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید

از سراسر ایران 09389449364