ابزار تحلیل سئو صفحه سایت

امروزه جستجو در گوگل برای پیدا کردن مطالب مورد نظر، خرید محصولات گوناگون و هر چیزی که به فکرمان برسد، بسیار شایع شده است. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و گروه ها برای ارائه محصولات و مطالب خود از بستر اینترنت استفاده می کنند. دغدغه این افراد بالا آمدن در سرچ گوگل و قرار گرفتن در لینک های اول گوگل است. اینجاست که تکنیک های سئو و بازاریابی دیجیتال به کمک این افراد می آید. سئو سایت کار پیچیده ای است که مؤلفه های گوناگونی را در بر می گیرد که برای بالا آمدن سایت در گوگل باید آنها را در نظر گرفت. ابزارهای بررسی سئو سایت سعی می کنند بررسی این مؤلفه ها را برای وبمستر ها آسان کنند.

پارامتر های مهم در سئو محتوا صفحه

از جمله مؤلفه های مهم و اثرگذار در سئوی سایت، سئوی محتوا است. باید سعی کرد که تا آنجا که می توان مؤلفه های مؤثر در سئوی صفحات را در حین نوشتن مطالب سایت در نظر گرفت. به همین دلیل دسترسی به ابزار تحلیل سئو صفحه می تواند کار شما را خیلی راحت کند. گروه مثنا سئو علاوه بر انجام پروژه های سئوی سایت و مشاوره سئو، در راستای تسهیل کار وبمسترها اقدام به توسعه ابزارهای کاربردی در زمینه سئو سایت کرده است. ابزار سئو سایت شامل بررسی کلمات کلیدی سایت ، چگونگی وضعیت لینک داخلی و لینک خارجی و موارد مختلفی است که در سئوی صفحه اثرگذار است. با ابزار تحقیق عبارت کلیدی شما می توانید به بررسی کلمات کلیدی صفحات بپردازید و چگونگی وضعیت سئو صفحه را بررسی کنید.

با استفاده از ابزار بررسی سئو سایت چه کارهایی می توان انجام داد؟

با استفاده از ابزار بررسی سئو سایت شما می توانید مواردی چون چگالی کلمات کلیدی، وضعیت استفاده از کلمات کلیدی در تیترهای استفاده شده در مقاله مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید و برای رفع مشکلات موجود در صفحه راهنمایی لازم را دریافت کنید. همچنین وبمسترها می توانند با استفاده از ابزار تحلیل سئو صفحه وضعیت سئوی صفحه مورد نظر بر اساس کلمات کلیدی مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد. همچنین کمبودهای محتوای سایت از جمله فایل های رسانه ای از جمله عکس، فیلم، پادکست و … به شما تذکر داده می شود. شما می توانید با ابزار بررسی سئو سایت راهنمایی های لازم برای استفاده بهتر از عکس ها و فیلم ها را کسب کنید.

بررسی کلمات کلیدی سایت

کیفیت محتوا یکی از کلیدی ترین مؤلفه های سئوی سایت به حساب می آید و نوشتن یک محتوای با کیفیت واقعاً هزینه زمانی و مالی بالایی دارد. یکی از دغدغه های مهم گروه های ارائه محتوا، استفاده کردن از کلمات پر کاربرد در مطالب سایت است. چنانچه استفاده از کلمات پر کاربرد در پست ها زیاد باشد، محتوای شما برای کلمات کلیدی بیشتری سئو شده و در نتیجه در سرچ گوگل برای کلمات کلیدی بیشتری بالا خواهید بود و خوب این یعنی کاربر بیشتر با تعداد پست کمتر. ابزار بررسی سئو سایت به شما این امکان را می دهد که به کلمات کلیدی مشابه و پر بازدید از نظر گوگل دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن ها مطالب خود را بسیار با کیفیت تر از قبل کنید.

بررسی انواع تگ های از نظر گوگل

گوگل برای بررسی خوانایی صفحات و امکاناتی که صاحبان سایت ها در اختیار کاربران خود قرار می دهند، تگ های موجود در هر صفحه را بررسی می کند. این تگ ها علاوه بر این باعث بالا رفتن سهولت دسترسی کاربران به مطالب می شود، باعث بالا برخی از ویژگی های مثبت سئو از نظر گوگل از قبیل بالا رفتن زمان ماند در صفحات، کم شدن باونس ریت سایت، کاربر پسند شدن سایت و … می شود. گروه مثنا سئو با قرار دادن ابزار سئو سایت به وبمستر ها و صاحبان سایت ها کمک می کند تا به راحتی بتوانند سایت خود را از نظر تگ های مختلف بررسی کنند و در صورتی که نیاز داشته باشند، بتوانند از این تگ ها در سایت خود استفاده کنند و سئوی سایت خود را بهبود ببخشند.

لینک:

کیورد:

2 نظر
  1. با تشکر از سایت خوبتون و ابزار کاربردی که در اختیار ما قرار دادید. به نظرم هنوز جای کامل شدن خیلی داره اما با اینکه هنوز کامل نشده اما من برای باز نویسی صفحه خرید قاب گوشی آیفون 6 تو سایت تکنوسان تونستم بعضی مشکلاتم رو پیدا کنم و ایده های خوبی رو هم بگیرم. ممنون از شما
    1. سلام ممنون از نظرتون به دلیل اینکه برای دانش بنیان شدن داریم مراحلی رو طی میکنیم فعلا فرصت تکمیل کردنش رو متاسفانه نداریم احتمالا تا 1-2 ماه آینده این نرم افزار تحلیل سئو صفحه و دو ابزار دیگه مون به صورت کامل تکمیل بشه ان شاالله.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این تگ ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>